پارچه خام مخصوص شال و روسری

 

امروزه پارچه های متنوعی در بازار برای چاپ شال و روسری و پوشاک در کشور عرضه می شوند که بخشی از آنها وارداتی و بخش عمده ای هم در داخل کشور تولید می شوند.

در این میان عوامل مختلفی روی کیفیت پارچه تاثیرگذارند: از نوع نخ گرفته تا نحوه بافت، ماشین آلات و چگونگی تکمیل و تقلیل پارچه.  تفاوت در هر یک از این فاکتورها، می تواند در خروجی کار تاثیرگذار باشد.

این اطمینان به شما داده می شود که پارچه های عرضه شده در اینجا، یکی از بهترین و باکیفیت ترین پارچه های موجود در بازار بوده که در داخل کشور تولید شده و طی سالهای طولانی گذشته؛ خوشبختانه رضایت حداکثری مصرف کنندگان را به لحاظ کیفیت بالا و ثبات در تولید به دنبال داشته است.


* انواع پارچه های شال و روسری:
انواع پارچه های بهاره و پاییزه با طرح ها و بافت های جدید در هر فصل عرضه می شوند:
- پارچه کجراه و سوپرکجراه
- پارچه توییل و سوپر توئیل
- پارچه جناقی
- پارچه نخی
- پارچه تافته
- پارچه مامی ابریشم
- پارچه حریر
- پارچه کرپ حریر
- پارچه ساتن روسری
  و . . .* مزیت پارچه های ما:
دقت و سخت گیری در تمامی مراحل تولید پارچه از انتخاب نخ مناسب تا چگونگی بافت و تکمیل پارچه در تمام سالهای گذشته به طور دقیق و کنترل شده ای انجام شده است.

*
در اینجا متفاوت بودن روش تکمیل و تقلیل پارچه موجب تولید پارچه هایی متفاوت و با ثبات بالا و با قابلیت رقابت با پارچه های مرغوب ترک شده است که با یک بار استفاده به راحتی از سایر پارچه ها قابل تشخیص خواهد بود.
 

* چاپ پذیری عالی (در روش سابلیمیشن و چاپ خیس):
خروجی چاپ با این پارچه ها برای هر دو روش دیجیتال و سنتی (چاپ سابلیمیشن، مستقیم یا چاپ خیس) بسیار عالی، شفاف و زنده است و همواره کیفیت چاپ بالایی را با این پارچه ها خواهید داشت.

 

* عملکرد مناسب در کلندر:
یکی از مشکلات رایج در چاپ پارچه های شال و روسری به کمک دستگاه کلندر، عدم ثبات کامل در حین چاپ و در نتیجه ایجاد چاپهایی غیرهمراستا به ویژه در حاشیه ها است که معمولا به دلیل عدم انجام مراحل پودپینی و تکمیل پارچه به صورت صحیح و اصولی است و البته دلایل دیگری هم دارد.

پارچه های عرضه شده در اینجا، برای کاربردهای چاپی کاملا بهینه شده و مناسب انواع چاپ می باشند.برای اطلاعات بیشتر و دریافت نمونه در خدمت هستیم. با ما در ارتباط باشید.
02166372558

 

پارچه مناسب چاپ شال و روسری
جستجوی اقلام بر اساس پارامتر
نام:
قیمت: از تومان تا تومان
جستجو در دسته بندی های زیرین
[بدون محصول]