این جوهر تضمین کیفیت دارد ! 

 کارخانه SunChemical  سوئیس به طور اختصاصی برای انواع هدهای اپسون، کیوسرا، استارفایر فوجی و ریکو به طور جداگانه جوهر سابلیمیشن سریElvajet  را تولید کرده که بالاترین استانداردهای تولید جوهر در دنیا را داراست.
برخی از سازندگان دستگاه های چاپ پارچه، در صورت استفاده ازین جوهر، هد دستگاه هایشان را گارانتی می کنند.


این جوهر طرز فکر شما را در مورد کیفیت چاپ سابلیمیشن تغییر می دهد. سان اولین جوهری است که مشکلات دستگاه های چاپ را در مقیاس صنعتی به کمک شیمی و فرآیندهای نوآورانه حل کرده و جوهری با شدت رنگ بالا، عملکرد چاپ و پایداری فوق العاده تولید کرده که برای کاربرانش، اطمینان کامل و آرامش خاطر را به ارمغان آورده است. 

 

Elvajet sunchemical sublimation ink

 

 چرا جوهر Sun Chemical برای شما سودآور است؟ 

مزیت مهم اول:  زنده بودن و شفافیت بالای چاپ 

 جوهر سانکِمیکال   دارای تراکم رنگ بالا و طیف رنگی گسترده تری است. به این معنی که می تواند رنگ های زنده و درخشانی را ایجاد کند و این سرزندگی و پایداری را در همه سری های تولید جوهر لحاظ می کند تا به حفظ اعتبار و برند شما کمک کند.
حتی برخی رنگهای خاص که معمولا به خوبی و مطابق فایل اصلی روی پارچه چاپ نمی شوند را می توانید به کمک جوهر سان با کیفیت عالی خروجی بگیرید.

استفاده برندهای مطرح پوشاک جهان از جمله: Zara, Adidas, H&M  و . . . از این جوهر نیز موید کیفیت ثابت شده این جوهر است.
 

مزیت مهم دوم: وضوح بسیار بالا در چاپ جزییات طرح و تصویر

معمولا نقش فرمولاسیون جوهر سابلیمیشن در ایجاد لبه های صاف و تیز در تصاویر چاپ شده، دست کم گرفته می شود. این جوهر به کمک فناوری اختصاصی Edge IQ از پخش رنگ در لبه های تصاویر جلوگیری می کند و بیشترین وضوح ممکن را ایجاد می کند.

این موضوع را به راحتی می توانید با چاپ یک تصویر که دارای جزییات زیادی است مشاهده نمایید. نتیجه، کاملا با تجربیات قبلی شما متفاوت خواهد بود!

 

مزیت مهم سوم: مصرف جوهر کمتر تا ۴۰درصد!

ELVAJET OPAL SB به لطف تکنولوژی انحصاری آن و بر خلاف اغلب جوهرهای سابلیمیشن دارای ویسکوزیته کم و رنگدانه بالا است، به این معنی که با مصرف جوهر کمتر (تا ۴۰درصد نسبت به سایر جوهرها) می توان به یک چاپ با کیفیت بالا رسید. چرا که با کاهش مصرف جوهر، عملکرد کاغذ نیز در میزان انتقال جوهر به پارچه ارتقا پیدا می کند.
از طرفی این تکنولوژی، پایداری نازلها و جریان بهینه جوهر را تضمین می کند تا ضمن کاهش میزان نازل گرفتگی، امکان چاپ طولانی تر و بدون وقفه فراهم شود.

( نکته: در سایر جوهرها، برای استفاده از رنگدانه بالا در فرمولاسیون، اجبارا ویسکوزیته را بالا می برند که اغلب اوقات، موجب نازل گرفتگی و نیاز به هد کلین های زیاد و درنتیجه مصرف بیش از حد جوهر می شود که علاوه بر زیان مالی ناشی از مصرف مازاد جوهر، نیاز به صرف انرژی بیشتر برای خشک شدن جوهر روی کاغذ را هم در پی دارد.)
 

elvajet-opal

 

مزیت مهم چهارم: قیمت مناسب

به دلیل واردات مستقیم و بدون واسطه از کارخانه سوئیس، این جوهر قیمت مناسبی در ایران دارد که در کنار مزیتهای انحصاری ذکر شده، استفاده از آن را کاملا منطقی و حتی به صرفه تر از جوهرهای ارزان قیمت (ولی با مصرف بالا) کرده است. 
 

مزیت مهم پنجم: عملکرد عالی حتی روی کاغذ بدون کوتینگ

جوهر سان کِمیکال به لطف تکنولوژی کمپانی مادر  (Sensient)در فرمولاسیون و فناوری تولید، بهترین عملکرد را روی کاغذهای بدون کوتینگ و همچنین کاغذهای گرماژ پایین (18gr) دارد. بنابراین بدون نگرانی از چروک خوردن ناشی از خیس شدن کاغذ می توانید روی اغلب کاغذها، چاپ ایده آل بگیرید و در نتیجه قیمت تمام شده کمتری داشته باشید.

 

مزیت مهم ششم: حساسیت کمتر به رطوبت محیط

جوهر سابلی سری ELVAJET یک ویژگی منحصر به فرد دیگر هم دارد: اینکه نسبت به اغلب جوهرهای سابلیمیشن، حساسیت کمتری به رطوبت دارد. رطوبت بالا می تواند باعث مشکلاتی مانند پخش جوهر، گرفتگی نازل و ناهماهنگی رنگ شود. در عین حال، رطوبت کم می تواند منجر به الکتریسیته ساکن، خشک شدن جوهر و تثبیت ضعیف چاپ روی پارچه شود.


این جوهر در سطوح مختلف رطوبت از 20% تا 80% تست شده است. نتایج نشان داد که تغییر قابل توجهی در ویسکوزیته، کشش سطحی یا عملکرد نازلها ایجاد نشد!
 

SUNCHEMICAL sublimation ink SENSIENT SWISS

 

مزیت مهم هفتم: سرعت چاپ بیشتر

به لطف تنظیم ویسکوزیته دقیق در کنار فرمولاسیون خاص، این جوهر به سرعت روی کاغذ خشک می شود که آن را برای چاپ با سرعت بالا (به ویژه در دستگاه های دارای تعداد هد زیاد) ایده آل می کند.

مزیت مهم هشتم: رنگ مشکی عمیق تر

از آنجا که این جوهر دارای غلظت رنگدانه بالا و ویسکوزیته پایین (اما کنترل شده) است امکان نفوذ عمیق تر جوهر به الیاف پارچه را فراهم کرده که این موضوع باعث ایجاد رنگ مشکی بادوام تر و قوی تری می شود که در برابر محو شدن و شستشو هم مقاومت بیشتری دارد. ازین حیث هم جوهر سان نمره بالایی کسب می کند.

 

مزیت مهم نهم: دوام و ماندگاری بالا

این جوهر سوئیسی دارای ماندگاری بالایی در برابر شستشو و نور است. به این معنی که می تواند در برابر محو شدن و آسیب ناشی از شستشو و قرار گرفتن در معرض نور خورشید مقاومت بالایی داشته باشد.
 
در دیاگرام زیر، عملکرد کیفی جوهر سابلیمیشن Elvajet Opal در مقایسه با سه برند پرفروش بازار اروپا در زمینه های مختلف نمایش داده شده است. ( نمودار رنگ سبز)
همانطور که دیده می شود این جوهر در همه زمینه ها کارایی بالاتری از خود نشان داده است:

sunchemical ink sublimation
 

مزیت مهم دهم: سازگاری با محیط زیست

این جوهر دارای کمترین تاثیر روی محیط زیست است و ابدا در تولید آن از فرمالدهید یا فلزات سنگین استفاده نشده است. اخذ گواهینامه استاندارد Eco Passport تایید کننده توجه این شرکت به سلامت افراد و محیط پیرامون ما است.

 

مزیت مهم یازدهم: بو و بخارات کمتر

به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب در این جوهر، هنگام پرس یا کلندر کردن با کمترین میزان بخارات مواجه خواهید شد. که این ویژگی هم نشان دهنده توجه تولید کننده جوهر به حفظ سلامت کاربران آن است.

 

SunChemical  جوهری است که می توانید به آن اعتماد کنید

 

جوهر سابلیمیشن سان کمیکال